Naše ubytovacie zariadenia sú nielen po hmotnej stránke, ale i po tej duchovnej pripravené spríjemniť cestu za hľadaním nášho Boha. K dispozícii sú Nové Zmluvy - Gideonky, spevníky i hudobné nástroje, ktoré môžete využívať. V pokoji panenskej prírody môžete študovať Písmo, prežívať modlitebné zápasy a nakoniec v poločenstve kresťanov, či hľadajúcich zažiť niečo hodnotné.

K tomu slúži naše Centrum Mladých - MaKovica (Mládež a Kreativita), ktoré sa nachádza v centre mestečka Tisovec. Je tu miesto pre 15 nocľažníkov na gaučoch a posteliach. K dispozícii je internet, biliard, stolný futbal, el. šípky. Zariadená je kuchynka, WC a sprcha s teplou vodou je samozrejmosť. K dispozícii je aj sauna priamo na fare. V letných mesiacoch je možnosť   ubytovania je aj na fare , kde sú k dispozícii ďalšie miesta na spanie (cca 8-10 ľudí na posteliach) s kuchynkou a soc. zariadením. Centrum je po generálnej rekonštrukcii s novou kuchyňou.

100 metrov je vzdialený nový športový areál s plaveckým bazénom. Čas na spoznávanie Písma a na modlitby nie je rušený, pretože Tisovec je naozaj malé mestečko. K dispozícii je aj zborová miestnosť na fare.

 Kúsok za Tisovcom sa nachádza Chata v Rejkove. Ranné hmly a spiežovce oviec dopĺňa naozaj nádherná príroda. Chata sa nachádza pod obrovskou skalou Okrúhla, na ktorej hniezdi orol. Z mesta sa k chate dostanete pešo za necelých 40 minút a autom za 15 minút. Hneď  vedľa je starobilá Hradová so zrúcaným hradom. Táto chata je vybavená všetkým, čo je dôlezité mať na chate. WC, sprcha s teplou vodou, pitná voda, elektrina, zariadená kuchyňa. Chata má v dolnej časti 9 postelí a v hornej časti 17 matracov. Chata je pre cca 20-25 ľudí. Vonku sa nachádza aj suchá toaleta a veľké ohnisko a v letných mesiacoch aj altánok

Tešíme sa na Vás a Vašu mládež, či dorast, aby sme možno spolu prežili nádherné chvíle pri vzájomnom spoznávaní našich spoločenstiev.